Кошик
31 відгук
ООО Компания ЛИДЕР ИНДАСТРИ
+380970842099

Ремонт, налаштування стрічкових пилорам. Виїзд фахівця для огляду р. Біла Церква

  • Послуга
  • Код: всбц500

500 грн./день

+380970842099
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ремонт, налаштування стрічкових пилорам. Виїзд фахівця для огляду р. Біла Церква
Ремонт, налаштування стрічкових пилорам. Виїзд фахівця для огляду р. Біла ЦеркваПослуга
500 грн./день
+380970842099

Опис

Наші фахівці допоможуть розібратися в причинах збою роботи обладнання і дати відповідні рекомендації щодо усунення проблеми.

 

Також діють спеціальні програми для співпраці:

 

Пакет «Майстер онлайн» (2 000 грн/місяць)

Користувачі даного пакету послуг мають можливість отримувати кваліфіковану онлайн допомогу 8 разів протягом місяця(з 9-00 до 17-00). Послуга буде корисна тим, хто тільки починає користуватися стрічковою пилорамою і хоче сам розібратися в тонкощах пристрою стрічкової пилорами і роботи на ній для отримання на виході якісної продукції.

 

Пакет «Контроль +» (5 000 грн/місяць)

Найпоширеніший пакет. Буде корисний, в основному, майданчиків, що мають більше однієї пилорами і персонал, який може сам справлятися з базовими налаштуваннями стрічкової пилорами а так само виконати дрібний ремонт.

Користувачам пакету послуг «Контроль +» доступно необмежена кількість консультацій по телефону(з 9-00 до 17-00), щомісячний виїзд фахівця для інспекції обладнання(витрати на транспорт оплачуються окремо) і , при необхідності, навчання персоналу. За результатами огляду складається Дефектний акт з рекомендаціями.

 

 

 

Пакет «Контроль максі» (10 000 грн/місяць)

Буде цікавий майданчиків, що мають більше трьох пилорам.

Збільшивши вдвічі кількість інспекцій обладнання -значно зросте і надійність його роботи. Зросте також кваліфікація працюючого на ньому персоналу.

Користувачам пакету послуг «Контроль максі» доступно необмежена кількість консультацій по телефону(з 9-00 до 17-00), 2 рази на місяць виїзд фахівця для інспекції пилорам(витрати на транспорт оплачуються окремо) і , при необхідності, навчання персоналу. За результатами огляду складається Дефектний акт з рекомендаціями.

До переваг даного пакету можна також додати знижку 5% на придбані у нас витратні матеріали(ролики, осі, лінійки на пилораму охолоджуючу рідину....), ріжучий інструмент(пилки стрічкові і дискові), а також вироблене нами обладнання( пристрою поздовжнього і поперечного розрізання дошки, горбыле-переробне обладнання, конвеєри, пристрої перевороту колоди і т. д.)

 

 

  Пакет «Автономне обслуговування» (20 000 грн/місяць)

Пакет зацікавить деревоперерабативающіе підприємства, що мають великий обсяг виробленої продукції, довгострокові вітчизняні та закордонні контракти. Простий обладнання для таких підприємств приносить великі втрати.

Як правило, поломки виникають в самий невідповідний момент, коли партія продукції повинна бути відвантажена у строк, а через поломки це не можливо. Керівники підприємств напевно можуть згадати ситуації, коли йшли на великі витрати ресурсів, щоб вийти з подібної ситуації. Навіщо?

Ми пропонуємо системний підхід , який допоможе звести до мінімуму незаплановані простої пилорами шляхом розробки та впровадження на підприємстві системи автономного обслуговування без збільшення числа Вашого персоналу.

Користувачам пакету послуг «Автономне обслуговування» доступно необмежена кількість консультацій по телефону(з 9-00 до 17-00), 4 рази на місяць виїзд фахівця для інспекції обладнання(витрати на транспорт оплачуються окремо) і навчання персоналу. За результатами огляду складається Дефектний акт з рекомендаціями.

Діє знижка 10% на придбані у нас витратні матеріали(ролики, осі, лінійки на пилораму охолоджуючу рідину....), ріжучий інструмент(пилки стрічкові і дискові), а також вироблене нами обладнання( пристрою поздовжнього і поперечного розрізання дошки, горбыле-переробне обладнання, конвеєри, пристрої перевороту колоди і т. д.)

Розробка та впровадження на підприємстві системи автономного обслуговування обладнання.

 

 

 

Пакет «Прогресивне обслуговування» (50 000 грн/місяць)

Пакет зацікавить всі ті ж великі деревоперерабативающіе підприємства,

Користувачам пакету послуг «Прогресивне обслуговування» також доступно необмежена кількість консультацій по телефону(з 9-00 до 17-00), 4 рази на місяць виїзд фахівця для інспекції обладнання(витрати на транспорт оплачуються окремо) і навчання персоналу. За результатами огляду складається Дефектний акт з рекомендаціями.

Також діє знижка 10% на придбані у нас витратні матеріали(ролики, осі, лінійки на пилораму охолоджуючу рідину....), ріжучий інструмент(пилки стрічкові і дискові), а також вироблене нами обладнання( пристрою поздовжнього і поперечного розрізання дошки, горбыле-переробне обладнання, конвеєри, пристрої перевороту колоди і т. д.)

Крім розробки та впровадження на підприємстві системи автономного обслуговування обладнання ми пропонуємо впровадити систему прогресивного обслуговування обладнання(якщо на підприємстві є власні ремонтні служби) і об'єднати роботу систем для досягнення мети.

Інформація для замовлення

  • Ціна: 500 грн./день